LOADING

Type to search

 Znajdź pomysły na zaaranżowanie salonu z tarasem

Share

Piękny taras to miejsce, gdzie możemy odpoczywać, relaksować się, ale także organizować posiłki wspólnie z rodziną czy też pracować. Dla dzieci stanie się bezpieczną przestrzenią do zabaw. Wystarczy kilka elementów, aby zwykły taras zmienić nie do poznania – wystarczy nieco czasu i cierpliwości. Ciekawe propozycje na aranżacje podrzucą nam producenci mebli ogrodowych! Jakie rozwiązania wybrać?

Meble ogrodowe zapewniające komfort

Wśród licznych propozycji producentów na dużą uwagę zasługują meble technorattanowe. Salon z tarasem ozdobiony modnymi meblami technorattanowymi z pewnością przyciągnie każdego dnia wielu domowników. Tak zaaranżowany taras może stać się miejscem spotkań, ale również zabawy, nauki, przestrzenią idealną do podawania posiłków.

Meble technorattanowe odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu. Na długi czas zachowują wspaniały kolor, gdyż promieniowanie UV nie wpływa na płowienie struktury mebla. Stelaże stworzone są z aluminium malowanego proszkowo.

Ochrona przed słońcem: parasole i pergole

Jak skutecznie chronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym? Najchętniej stosowanym rozwiązaniem dzisiaj są parasole ogrodowe, w których zachwyci nas nie tylko design i kolor, ale i wysoka funkcjonalność. Parasole takie posiadają kilka punktów regulacji, przez co możliwe jest idealne dopasowane kąta padania cienia do naszych potrzeb.

Druga propozycja to pergola, którą ustawia się przy ścianie tarasu. Pergola to konstrukcja wykonana z aluminiowych elementów malowanych proszkowo, na której szczycie znajduje się ruchomy dach. Ten ostatni może być wykonany z tkaniny, aluminiowych listew. W zależności od potrzeb użytkownik sam decyduje o tym jak wiele światła ma wpaść pod pergolę. Konstrukcje takie stają się coraz bardziej popularne, a dodatkowo nietuzinkowo uzupełniają one przestrzeń.

 

 

Tagi

You Might also Like

ubezpieczenie szkolne https://polishcourse.pl Meble Balkonowe