LOADING

Type to search

Wyjazd na narty: ostatni dzwonek na białe szaleństwo

Share

Tegoroczny sezon narciarski chyli się ku końcowi. Stoki w Polsce powoli zaczynają świecić pustkami. Miłośnicy jazdy na nartach czy snowboardzie pragnący jeszcze nacieszyć się białym śniegiem na dobrze utrzymanych stokach decydują się na wyjazd do Włoch, Francji czy Szwajcarii. Osoby planujące aktywny urlop powinny odpowiednio się do niego przygotować i zadbać o swoje bezpieczeństwo. O czym warto pomyśleć przed podróżą, aby w czasie wyjazdu czuć się w pełni komfortowo, niezależnie od okoliczności? Sprawdź!

Ubezpieczenie podróży – zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Niespodziewane sytuacje mogą przydarzyć nam się w każdym miejscu na świecie, również podczas wyjazdu. Na urazy, stłuczenia i groźne w skutkach wypadki szczególnie narażone są osoby wypoczywające w aktywny sposób. Każdy amator sportów zimowych (i nie tylko zimowych) planujący wyjazd za granicę powinien przed spakowaniem walizek udać się do agencji ubezpieczeniowej, aby zakupić odpowiednią polisę. Ubezpieczenie podróży będzie zabezpieczeniem na wypadek niespodziewanych incydentów – wypadku, stłuczki samochodem, a nawet skradzionego bagażu czy opóźnionego lotu.

Koszty usługi

Wydaje Ci się, że zakup ubezpieczenia dla kilkuosobowej rodziny znacząco podniesie koszty wyjazdu? Nic bardziej mylnego! Cena polisy w porównaniu z ochroną, jaką zapewnia, jest bardzo niska. To, ile dokładnie będziemy musieli zapłacić ubezpieczycielowi, zależy od kilku czynników – typu wyjazdu (osoby preferujące aktywny wypoczynek muszą zapłacić nieco więcej niż zwolennicy biernego leżenia na plaży), destynacji, długości pobytu, sumy gwarancyjnej, zakresu ochrony… Przeważnie cena polisy wynosi kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Na stronie mfind.pl znajdziesz porównywarkę, dzięki której szybko sprawdzisz oferty czołowych towarzystw i znajdziesz wariant idealnie spełniający Twoje potrzeby.

Tagi

You Might also Like

zadaszenie tarasu https://fine-scale.org https://softcupbra.org