LOADING

Type to search

Spacerówka idealna „w teren”

Share

Posiadanie małych pociech nie jest już przeszkodą w podróżowaniu. Wręcz przeciwnie, młodzi rodzice aktywnie spędzają czas ze swoimi dziećmi, fundując sobie wycieczki na łono natury czy zagraniczne wczasy. Zanim wybierzemy się z dzieckiem na szlak czy nad jezioro, warto przyjrzeć się bliżej spacerówce, która będzie nieodłącznym towarzyszem wypadu za miasto. Jaki model najlepiej sprawdzi się podczas jazdy nie po równym chodniku, ale nierównej ścieżce w lesie? Sprawdź!

Odpowiednie koła

Wózki spacerowe przeznaczone do użytkowania poza miastem osadzone są na większych niż standardowe, pompowanych kołach. Tego typu wózki spacerowe dla dzieci wyróżniają się bardzo dobrą amortyzacją oraz lekkością prowadzenia, dzięki czemu sprawdzają się doskonale na nierównej, wyboistej powierzchni.

Składana konstrukcja

Standardowy wózek nie mieści się do bagażnika Twojego samochodu? W takim razie warto wymienić nieco przestarzałą spacerówkę na nowoczesny model o składanej do kompaktowych rozmiarów konstrukcji. Lekkie, składające się jednym ruchem wózki bez problemu mieszczą się nawet do małego bagażnika, a wnoszenie ich na piętro nie stanowi najmniejszego wyzwania.

Ochrona przed kapryśną pogodą

Podczas spaceru zaskoczył was deszcz? Żaden problem! Nieodłącznym elementem wyposażenia większości nowoczesnych wózków są przezroczyste osłony przeciwdeszczowe, dzięki którym maluszek nie moknie i jest chroniony przed wiatrem. Zadbaj również o to, aby wózek wyposażony był w solidną, dużą budkę pokrytą tkaniną absorbującą szkodliwe promieniowanie UV. Przydatne okażą się również moskitiery. Zwróć uwagę, czy wstępnie wybrany model posiada wywietrzniki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Tagi
https://www.gama-sklep.com.pl/a/97-bezowa-sypialnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/473-nowoczesna-zabudowa-kuchni https://datasolutions.com.pl/plan-na-ferie-zimowe-dla-uczniow/