LOADING

Type to search

Na jaką metodę zdobienia paznokci zdecydować się w najbliższym czasie

Share

W ostatnich latach pojawiło się bardzo wiele niezwykle trwałych metod zdobienia paznokci. To właśnie dzięki nim praktycznie każda kobieta może mieć zadbane dłonie, umawiając się raz na kilka tygodni do manikiurzystki inwestując jedynie kilkadziesiąt zł. Na jaką metodą zdobienia paznokci zdecydować się w najbliższym czasie? Godna uwagi jest między innymi metoda żelowa.

Metoda żelowa zdobienia paznokci

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest jedną z najbardziej popularnych i trwałych metod, którą wybierają kobiety na całym świecie. Jest ona dedykowana dla kobiet chcących uzyskać piękne i lśniące paznokcie na kilka tygodni, które nie będą od spryskiwać i łamać się. Poza tym metoda żelowa zdobienia paznokci daje jeszcze coś, czego nie zapewnia na przykład hybryda czy manicure japoński. Nakładając na płytkę paznokcia specjalny żel, który jest następnie utwardzony pod lampą UV, można przedłużyć płytkę paznokcia i nadbudować ją, dzięki czemu paznokcie mogą zyskać zupełnie nowy kształt i długość. W ten sposób można zafundować sobie na przykład niezwykle seksowne pazurki inspirowane kobietami ze wschodu. Wiele kobiet decyduje się właśnie na tak zdobione paznokcie, które podkreślają ich indywidualny styl i charakter.

Dla kogo dedykowane są żelowe paznokcie

Żelowe paznokcie będą doskonałe w przypadku kobiet, które przez wiele lat obgryzały paznokcie i przez to utraciły ich ładny kształt. To również metoda polecana dla pań mających paznokcie bardzo łamliwe, które nie wyglądają przez to zbyt atrakcyjnie. Paznokcie żelowe stają się odrobinę grubsze i bardziej wyraziste, a całe dłonie wyglądają na bardziej zadbane. Ten efekt jest bardzo widoczny i naprawdę poprawia samopoczucie wielu kobiet, która wcześniej miały kompleksy z powodu swoich dłoni. paznokcie żelowe można malować na wybrane przez siebie kolory, lub też zdecydować się na specjalne zdobienia takie jak na przykład aplikacje i naklejki na paznokcie. Dzięki temu można osiągnąć bardziej ekstrawagancki charakter.

Jak usuwać żelowe paznokcie

Aby usunąć żelowe paznokcie trzeba oddać swoje dłonie w ręce specjalistek. To jedna z najważniejszych zasad, o których muszą pamiętać kobiety decydujące się na paznokcie żelowe. Nałożony na paznokieć żel trzeba bowiem usuwać przy pomocy pilnika oraz specjalnych środków z acetonem. Specjalistki wiedzą jak to robić szybko i sprawnie, oraz co najważniejsze – bezpiecznie. Dzięki temu paznokcie nie są zniszczone po zdjęciu manicure żelowego i można ponownie ozdobić je tą samą metodą, lub na przykład zdecydować się na manicure hybrydowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/ metoda żelowa zdobienia paznokci.

Tagi
zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/najpopularniejsze-marki-samochodow-w-polsce/ https://adamama.org