LOADING

Type to search

Jak zaaranżować funkcjonalny pokój dzienny?

Share

Salony i pokoje dzienne to przestrzenie przeznaczone do wypoczynku. Jak zaaranżować taką przestrzeń, by z przyjemnością korzystali z niej wszyscy domownicy? Oto kilka wskazówek!

Rozbudowane kolekcje meblowe – co wybrać?

Nie trzeba wiele, by zaaranżować pokój dzienny – meble to pierwszy element, na który warto zwrócić uwagę. Do dyspozycji mamy praktycznie nieograniczony wybór kompletów meblowych, które tworzone są zgodnie z trendami i oczekiwaniami użytkowników. Atutem jest fakt, że kolekcje są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można komody, szafy dwudrzwiowe i trzydrzwiowe, regały, witryny, barki, ale też stoliki i stoły, półki. Dzięki takim kolekcjom możliwe jest wykreowanie funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb. Meble dedykowane do pokojów dziennych i salonów tworzone są z wysokiej jakości płyt meblowych laminowanych i lakierowanych. Są one zabezpieczone prze działaniem wilgoci, ścieraniem.

Jaki komplet wypoczynkowy wybrać?

Komplet wypoczynkowy wraz ze stolikiem kawowym to podstawa w każdej przestrzeni salonu czy pokoju dziennego. Szeroki wybór sof dwuosobowych, trzyosobowych i narożników pozwoli na dopasowanie konkretnego mebla do potrzeb. Warto zwrócić uwagę, że wiele sof posiada dodatkowe funkcje. Narożnik z funkcją relaks pozwoli na wysuwanie dodatkowych podnóżków i zagłówków – jeszcze bardziej podnosi to komfort odpoczynku. Drugą opcją są narożniki z funkcją spania. Przemyślana konstrukcja takiego mebla pozwala na rozkładanie sofy wieczorami, dzięki czemu zmienia się ona w wygodne łóżko. Narożniki i sofy konstruowane są przy użyciu płyt meblowych  materiał taki nie odkształca się, jest odporny na ścieranie. Wewnątrz sof znajdują się sprężyny i pianki, które gwarantują wysoki poziom wygody. Okrycie mebli to tapicerki wykonane z tkanin bawełnianych, ale też weluru czy skór syntetycznych.

 

 

Tagi
https://yaymicro.pl zobacz wiecje https://abweb.com.pl