LOADING

Type to search

Flutter – przydatne narzędzie dla programistów

Share

Tworzenie aplikacji webowych nie jest wcale takie łatwe. Tym bardziej, jeżeli weźmie się pod uwagę wymagania, jakie stawiane są przez inwestorów. Mobile Development Services sprawiają (na szczęście!), że programiści są w stanie sprostać oczekiwaniom klientom. W szczególności, że do dyspozycji mają różnorodne narzędzia.

SDK

Is flutter good for app development? Pytanie, które zadają sobie młodzi programiści, którzy dopiero poznają Mobile Development. Młodzi adepci faktycznie mają bardzo dużo do nadrobienia. Ale nie można powiedzieć, że seniorzy programowania wiedzą wszystko. Tym bardziej, że Flutter to stosunkowo nowe narzędzie. Niejedna Mobile Development Companies musiała zapoznać się z nim od podstaw. Do tego jest to narzędzie, które wciąż jest na etapie dopracowania. Chociaż już teraz można powiedzieć, że jest ono w stanie zaoferować naprawdę wiele. Warto jednak wyjaśnić dokładnie, czym tak naprawdę Flutter jest.

Otóż mając na myśli Flutter, trzeba wiedzieć, że ma się do czynienia z zestawem narzędzi programistycznych (SDK). To właśnie dzięki temu można rozwijać na jeszcze lepszy poziom wieloplatformowe aplikacje. Dzięki temu można obecnie stworzyć oprogramowania na Androida i iOS. Według zapowiedzi, już niedługo Flutter będzie również przyczyniał się do tego, aby stworzyć aplikacje internetowe i desktopowe. 

Korzyści płynące z Fluttera

10Clouds to Mobile Development Company, która także dąży do tego, aby odkryć korzyści płynące ze stosowania tego narzędzia. Warto napisać o nich ogólnie, aby także wiele innych osób dostrzegło, że ciężko będzie obyć się bez tego narzędzia. Otóż mówiąc o zaletach stosowania, należy wymienić:

  • wspólny kod, który będzie można współdzielić – wystarczy użyć tylko języka Dart, aby móc napisać jeden kod, jaki będzie obowiązywał na każdej z platform. Dzięki temu będzie można zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas pracy.
  • szybki czas rozwoju projektu – można będzie skupić się tym samym na logistyce danej platformy. Nie trzeba będzie tym samym wnikać wcale w jej specyfikę. 
  • spójna i przejrzysta implementacja – nie trzeba będzie obawiać się ciężkich testów, ponieważ wszystko będzie przebiegać bez problemu. Podobnie jest ze zrozumieniem danej aplikacji. 

Jak więc widać mobile design and development przenosi się na zupełnie inny poziom. Zdecydowanie lepszy. W przyszłości korzyści z tego płynące doceni na pewno jeszcze większa ilość firm, działających w różnych branżach. 

 

Tagi
https://tajmuseum.com/idealny-kask-na-konia/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/546-kremowa-kuchnia-z-drewnianym-blatem https://www.gama-sklep.com.pl/a/50-jasny-przedpokoj