LOADING

Type to search

Dlaczego fotobudki są tak popularne na weselach?

Share

Fotobudka, inaczej zwana fotomatem bądź automatem do zdjęć to wynalazek stosunkowo młody. Został wymyślony w latach dwudziestych, w Stanach Zjednoczonych, przez A. M. Josepha, który swoje pierwsze dwie budki zainstalował w Nowym Jorku. Dziś fotobudki można napotkać w takich miejscach jak galerie handlowe, jarmarki czy różnego rodzaju festyny. Fotobudka Śląsk znacznie ewoluowała od czasów Josepha. Obecnie oprócz robienia zdjęć i ich drukowania można za ich pomocą wysłać fotografie na pocztę elektroniczną oraz portale społecznościowe. Prócz budek tradycyjnych współcześnie spotyka się także GIF budki, które wykonują animowane zdjęcia oraz GIF-y.

W jaki sposób działa fotobudka śląsk?

Obsługa fotobudki jest bardzo nieskomplikowana. Przeważnie konieczne jest jedynie wybranie odpowiedniego ustawienia i naciśnięcie przycisku start, umiejscowionego na ekranie dotykowym. Całą resztę czynności wykonuje za użytkownika urządzenie. Fotobudka wykonuje serię zdjęć, by kilkanaście sekund później dokonać ich ekspresowego wydruku. Niekiedy nad obsługą fotobudki, najczęściej podczas imprezy weselnej, czuwa specjalny asystent, instruujący weselnych gości o tym jak działa urządzenie oraz zachęcający ich do robienia zdjęć.

Koszt wynajęcia fotobudki

To ile będzie kosztowało wynajęcie fotobudki zależy od pakietu, wybranego przez zainteresowanych użytkowników. Cena waha się jednak pomiędzy 700, a 1200 zł. Firmy zajmujące się wynajmem fotobudek oferują zazwyczaj kilka pakietów do wyboru. Różnica jest przede wszystkim w czasie wynajęcia (minimalnie dwie, a maksymalnie cztery godziny) oraz ilości dodatkowych opcji. Cena wynajęcia obejmuje także takie sprawy jak transport, nielimitowana liczba zdjęć czy imprezowe gadżety. Można również wybrać odpowiednie tło fotograficzne, galerię online, która jest zabezpieczona odpowiednim hasłem czy multimedialną prezentację wykonanych przez fotobudkę zdjęć. Ponadto użytkownicy mogą także spersonalizować wygląd budki oraz zdjęć oraz otrzymać kopię fotografii na płycie DVD bądź też pendrivie.

Fotobudka na weselu

Fotobudka jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie imprezy weselnej. Umożliwia wykonanie zdjęć z wesela bliskiej osoby bez konieczności zabierania z domu aparatu fotograficznego. Dzięki dostarczaniu przez właścicieli budek różnego rodzaju zabawnych gadżetów (masek, peruk, okularów, kapeluszy), goście weselni będą się bawić naprawdę znakomicie. Zdjęcia z fotobudki Śląsk mogą być również użyte do weselnej księgi gości i są świetną pamiątką na całe życie.

Tagi
https://www.gama-sklep.com.pl/a/445-szafa-w-malej-sypialni https://pssz.pl/aktualizacja-iso-27002-czego-mozna-sie-spodziewac/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/67-nowoczesny-przedpokoj-w-bloku