LOADING

Type to search

Czy zadaszenie tarasu 3×4 to dobre rozwiązanie?

Share

Stworzenie wygodnego miejsca do relaksu w ogrodzie czy na tarasie nie jest trudne. Poza wygodnymi meblami i dekoracjami warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie przed słońcem. Dzisiaj klasyczne parasole wypierane są przez zadaszenie tarasu 3×4. Czy funkcjonalne pergole sprawdzą się w przydomowych strefach wypoczynkowych? Zdecydowanie tak!

Czym jest zadaszenie tarasu 3×4?

By móc wygodnie odpoczywać blisko natury nie trzeba wiele. Komfortowe meble, dodatki – to podstawa. Warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie przed słońcem. Do niedawna najczęściej stosowane były parasole ogrodowe. Dzisiaj w polskich ogrodach i na tarasach coraz częściej widzimy zadaszenie tarasu 3×4. To ciekawa alternatywa dla klasycznych parasoli oraz konstrukcja, która niewątpliwie przyciąga wzrok. Nowoczesne pergole ogrodowe zachwycają elegancją i funkcjonalnością – są one zaprojektowane z myślą o estetyce, ale też komforcie. Pergole wznoszone są z elementów modułowych aluminiowych. Zastosowanie odpowiednio zabezpieczonego aluminium  było strzałem w dziesiątkę. Zadaszenie tarasu 3×4 posiada zintegrowaną rynnę, która umożliwia odprowadzanie wody deszczowej poza obręb pergoli. Dach pergoli zwraca uwagę – jest on wykonany z aluminiowych lameli, które obracają się wokół własnej osi. O pozycji lameli decyduje użytkownik. Tym samym istnieje możliwość regulowania ilości światła, które wpada pod pergolę.

Dlaczego warto wybrać zadaszenie tarasu 3×4?

Funkcjonalne zadaszenie tarasu 3×4 to świetne rozwiązanie na nowoczesne tarasy. W cieniu pergoli warto ustawić wybrane meble wypoczynkowe lub kawowe i cieszyć się latem. Projektanci proponują również rolety boczne i frontowe, których zadaniem jest ochrona przed silniejszymi podmuchami wiatru oraz spojrzeniami sąsiadów.

 

Tagi

You Might also Like

ubezpieczenie szkolne zobacz wiecej https://bombardirovka.com